TER Enterprises
Hasło:
Nie masz zainstalowanej odpowiedniej wersji pluginu Flash. Aby, obejrzeć stronę wymagana jest wersja 10.0 lub nowsza.
Miałeś wypadek drogowy? - Pomożemy ...

Zadośćuczynienie za podobną krzywdę

9 sierpnia 2017

Sąd Najwyższy:w sprawach o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej indywidualizacja wysokości zadośćuczynienia doznaje ograniczeń.

Poszkodowani chcą znać swoje prawa

29 czerwca 2017

Komu przysługuje odszkodowanie? Czy można odwołać się od decyzji ubezpieczyciela? Odpowiedzi na te i inne pytania poznali uczestnicy bezpłatnych porad prawnych w Szczecinku.

Komunikat w sprawie trudności z parkowaniem

24 czerwca 2017

TER Enterprises przeprasza za trudności w parkowaniu z powodu mylącego oznaczenia parkingu oraz robót remontowych.

Współpracujemy z:
TER Enterprises na trojmisto.pl

Specjalista ds. likwidacji szkód osobowych

Nr ref.: LSO/2016

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

Likwidacja szkód osobowych:

  • przyjmowanie zgłoszeń i weryfikacja roszczeń,
  • bezpośrednia obsługa Klientów,
  • sporządzanie stosownej dokumentacji,
  • nadzór i odpowiedzialność nad procesem likwidacji szkód,
  • kontakt z ubezpieczycielem, urzędami i innymi instytucjami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (prawo),
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • bardzo wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • biegła obsługa programów MS Office,
  • doświadczenie w obsłudze spraw poszkodowanych w wypadkach,
  • podstawowa wiedza o ubezpieczeniach i likwidacji szkód osobowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelariach, fundacjach lub stowarzyszeniach.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • bardzo korzystny system wynagrodzeń,
  • możliwości rozwoju zawodowego, bezpłatne szkolenia,
  • dla lojalnych i cierpliwych studia podyplomowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego, referencji i zdjęcia na adres:
TER Enterprises, 80-210 Gdańsk, al. Zwycięstwa 48 lub e-mail: ter@ter.pl.

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na CV prosimy o dopisanie następującej adnotacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez TER Enterprises (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych).”