TER Enterprises
Hasło:
Miałeś wypadek drogowy? - Pomożemy ...

Odszkodowania wojenne dla obywateli Ukrainy

25 maja 2022

Do Sądu Okręgowego we Wrocławiu trafił pierwszy w Polsce pozew, skierowany w imieniu obywatelek Ukrainy przeciwko Federacji Rosyjskiej.

4 ofiary wypadku samochodowego – jakie prawa mają bliscy?

20 maja 2022

Cztery ofiary śmiertelne – to tragiczny bilans wypadku drogowego, do którego doszło 16 maja 2022 roku. Na jakie wsparcie mogą liczyć bliscy ofiar?

Odszkodowanie za wypadek i śmierć w kopalni

28 kwietnia 2022

Osoby poszkodowane oraz rodziny górników, którzy zginęli w katastrofie, mogą ubiegać się o odszkodowanie od spółki prowadzącej kopalnie oraz jej ubezpieczyciela

Specjalista ds. likwidacji szkód osobowych

Nr ref.: LSO/2018

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

Likwidacja szkód osobowych:

  • przyjmowanie zgłoszeń i weryfikacja roszczeń,
  • bezpośrednia obsługa Klientów,
  • sporządzanie stosownej dokumentacji,
  • nadzór i odpowiedzialność nad procesem likwidacji szkód,
  • kontakt z ubezpieczycielem, urzędami i innymi instytucjami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (prawo) lub
  • student V roku,
  • komunikatywność, dyspozycyjność,
  • wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • biegła obsługa programów MS Office,
  • podstawowa wiedza o ubezpieczeniach i likwidacji szkód osobowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelariach, fundacjach lub stowarzyszeniach.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • bardzo korzystny system wynagrodzeń,
  • możliwości rozwoju zawodowego, bezpłatne szkolenia,
  • dla lojalnych i cierpliwych studia podyplomowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego, referencji na adres e-mail: ter@ter.pl.

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na CV prosimy o dopisanie następującej adnotacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzoną rekrutacją na stanowisko. Podstawą prawną przetwarzania jest zgoda osoby, której dane dotyczą z art. 6 ust. 1 lit a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ich niepodanie uniemożliwi prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Administratorem danych osobowych jest TER Enterprises, Tomasz Rosa. Kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: grzegorz.grabowski@pccbiodo.pl. Odbiorcami danych w rozumieniu mogą być podmioty podmioty świadczące obsługę techniczną i technologiczną w związku z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przechowywane przez okres maksymalnie 6 miesięcy od zakończenia rekrutacji na dane stanowisko pracy. Każdy ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawie do przenoszenia danych. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podmiot danych może wnieść skargę do odpowiedniego organu nadzorczego. Administrator danych osobowych nie zamierza stosować technik zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.