TER Enterprises
Hasło:
Nie masz zainstalowanej odpowiedniej wersji pluginu Flash. Aby, obejrzeć stronę wymagana jest wersja 10.0 lub nowsza.
Miałeś wypadek drogowy? - Pomożemy ...

OC chroni poszkodowanego, nie sprawcę!

10 października 2017

Nastąpiła zmiana funkcji ubezpieczeń komunikacyjnych OC: początkowo chodziło o ochronę sprawców, teraz powinno chronić poszkodowanych.

Zostań Partnerem Prawnym CNOiUM

31 sierpnia 2017

Prywatna opinia medyczna jest często niezbędna dla określenia roszczeń osoby poszkodowanej,

Zadośćuczynienie za podobną krzywdę

9 sierpnia 2017

Sąd Najwyższy:w sprawach o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej indywidualizacja wysokości zadośćuczynienia doznaje ograniczeń.

Współpracujemy z:
TER Enterprises na trojmisto.pl

Reprezentant ds. Odszkodowań

Nr ref.: RO/2016

Zadania:

  • kierowanie do TER Enterprises osób poszkodowanych w wypadkach oraz wskutek błędu medycznego,
  • promocja Programu Przezornego Klienta.

Wymagania:

  • autentyczna chęć niesienia pomocy osobom poszkodowanym,
  • możliwość promocji usług TER Enterprises na rynku usług medycznych, rehabilitacji, ubezpieczeń, finansów, BHP, motoryzacji, itp.
  • nie jest wymagana działalność gospodarcza.

Oferujemy:

  • korzystny, dwuetapowy system wynagrodzeń: wysoka zaliczka i wysoka prowizja,
  • bezpłatne, skuteczne szkolenia marketingowe,
  • bezpłatne materiały reklamowe,
  • bezpłatną adaptację lokalu w celu założenia Punktu Obsługi Klienta,
  • rzetelność we współpracy - wypłata wynagrodzenia zawsze na czas,
  • sprawdzony system pozyskiwania Klientów,
  • wyróżniającym się współpracownikom zapewniamy: laptop, telefon komórkowy, zwrot kosztów dojazdu do Klienta.

Zainteresowane osoby prosimy o:

Informujemy, że nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na CV prosimy o dopisanie następującej adnotacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie , niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez TER Enterprises (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych).