TER Enterprises
Hasło:
Nie masz zainstalowanej odpowiedniej wersji pluginu Flash. Aby, obejrzeć stronę wymagana jest wersja 10.0 lub nowsza.
Miałeś wypadek drogowy? - Pomożemy ...

OC chroni poszkodowanego, nie sprawcę!

10 października 2017

Nastąpiła zmiana funkcji ubezpieczeń komunikacyjnych OC: początkowo chodziło o ochronę sprawców, teraz powinno chronić poszkodowanych.

Zostań Partnerem Prawnym CNOiUM

31 sierpnia 2017

Prywatna opinia medyczna jest często niezbędna dla określenia roszczeń osoby poszkodowanej,

Zadośćuczynienie za podobną krzywdę

9 sierpnia 2017

Sąd Najwyższy:w sprawach o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej indywidualizacja wysokości zadośćuczynienia doznaje ograniczeń.

Współpracujemy z:
TER Enterprises na trojmisto.pl

Specjalista ds. likwidacji szkód osobowych

Nr ref.: LSO/2016

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

Likwidacja szkód osobowych:

  • przyjmowanie zgłoszeń i weryfikacja roszczeń,
  • bezpośrednia obsługa Klientów,
  • sporządzanie stosownej dokumentacji,
  • nadzór i odpowiedzialność nad procesem likwidacji szkód,
  • kontakt z ubezpieczycielem, urzędami i innymi instytucjami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (prawo),
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność,
  • bardzo wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • biegła obsługa programów MS Office,
  • doświadczenie w obsłudze spraw poszkodowanych w wypadkach,
  • podstawowa wiedza o ubezpieczeniach i likwidacji szkód osobowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelariach, fundacjach lub stowarzyszeniach.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • bardzo korzystny system wynagrodzeń,
  • możliwości rozwoju zawodowego, bezpłatne szkolenia,
  • dla lojalnych i cierpliwych studia podyplomowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego, referencji i zdjęcia na adres:
TER Enterprises, 80-210 Gdańsk, al. Zwycięstwa 48 lub e-mail: ter@ter.pl.

Uprzejmie informujemy, że nie zwracamy przesłanych dokumentów oraz zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na CV prosimy o dopisanie następującej adnotacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez TER Enterprises (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych).”